Rafał Wolski w pełni sił jeszcze jesienią? W Płocku nie będą się spieszyć

fot. wisla-plock.pl

Rafał Wolski wiosną po raz trzeci w karierze zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Pomocnik nie zdążył nawet zadebiutować w barwach Wisły Płock, a kilka miesięcy miał z głowy.

Na jednym z majowych treningów 27-latek nieszczęśliwie postawił nogę, a diagnoza lekarzy była bezlitosna. Zerwanie więzadeł krzyżowych w kolanie, co oznacza przynajmniej 6-miesięczny rozbrat z futbolem. “Przegląd Sportowy” donosi, iż były piłkarz m.in. Legii Warszawa i Fiorentiny bierze udział w zajęciach grupowych pod okiem Radosława Sobolewskiego.

– Głównie trenuje indywidualnie, ale wchodzi również do ćwiczeń z piłkami, kiedy zespół jest dzielony na małe grupy po czterech, pięciu piłkarzy. Na razie rehabilitacja przebiega bardzo dobrze. Do jego powrotu na boisko jest bliżej niż dalej – powiedział Marek Jóźwiak w “Przeglądzie Sportowym”.

– Istnieje szansa, że zagra jeszcze tej jesieni, ale nie będziemy się spieszyć – dodaje prezes klubu, Tomasz Marzec. Rafał Wolski był uznawany za ogromny talent. Przechodząc do Florencji za pięć milionów euro spore nadzieje wiązano z nim w kontekście reprezentacji, ale zdrowie i słabsze warunki fizyczne nie pozwoliły na rozwinięcie skrzydeł na miarę talentu, jaki bez wątpienia posiada.

źródło: przegladsportowy.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *