Druga porażka z rzędu Realu Madryt: Z każdym dniem coraz gorzej

Vinicius

realmadrid.com

 – Wstyd – pisze “AS”. – Z każdym dniem coraz gorzej – taki tytuł umieścił dziennik “Marca”, Absolutnie nikt nie spodziewał się porażki Realu Madryt z mocno osłabionym Szachtarem Donieck (2:3).

Dwie kolejne przegrane osłabiły pozycję Zinedine’a Zidane’a przez sobotnim El Clasico (godz. 16:00). Francuz twierdzi jednak, że jest w stanie poprawić nastroje przed rywalizacją “Dumą Katalonii”. W ukraińskiej drużynie brakował aż trzynastu piłkarzy z podstawowego składu po wykryciu pozytywnych przypadków Covid-19.

– Spróbujemy znaleźć rozwiązanie.  Jestem odpowiedzialny z tę sytuację i od pierwszych minut stało się z nami niepokojącego. To trudna porażka. Dzisiaj jest szaro, ale jutro wyjdzie słońce – odpowiedział Zidane.

– Nasza postawa nie wynikała z braku chęci. Z każdą traconą bramką traciliśmy koncentracje i dopiero po przerwie zobaczyliśmy nasz zespół dążący do odrabiania strat – dodał. – Dla nas istotny będzie spokój przed sobotą. Nie jesteśmy zadowoleni, że podchodzimy do meczu z Barcą w takim momencie i teraz należy się przygotować do trudnej rywalizacji – zakończył. Ewentualna porażka z Barceloną na Camp Nou może zatrząść stołkiem trenerskim.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.