Rafał Gikiewicz wyróżniony. Polak wybrany piłkarzem roku w Unionie Berlin
Union Berlin poinformował na swoim Twitterze o nagrodzie dla najlepszego zawodnika minionego sezonu. Nagroda ta powędrowała do polskiego bramkarza - Rafała Gikiewicza.
32-latek w poprzednim sezonie rozegrał w barwach ekipy z Berlina 38 meczów, w których zachował 15 razy czyste konto i... zdobył bramkę. Stołeczny klub w składzie z Gikiewiczem w zeszłych rozgrywkach wywalczył awans do Bundesligi.
- Serdeczne gratulacje! Jesteś naszym zawodnikiem roku. A obrazki są warte więcej niż tysiąc słów, dzięki za wspaniały sezon - napisał na Twitterze Union Berlin.
Herzlichen Glückwunsch @gikiewicz33 ! Du bist unser "Unioner des Jahres" ? . Bilder sagen mehr als tausend Worte, danke für die tolle Saison ? #fcunion #eisern #unveu ?⚪ pic.twitter.com/jmCQoTD2KU
— 1. FC Union Berlin (@fcunion) August 30, 2019
Sam piłkarz nie kryje swojego zadowolenia z uzyskanego wyróżnienia. Uważa to za niesamowity impuls i motywację do dalszej pracy.
Wyróżnienie ogromne i impuls do podążania dalej swoją drogą
— Rafał Gikiewicz (@gikiewicz33) August 30, 2019
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167



Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań







Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166



Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-


EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem







Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy







Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165



Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02







































