Rafael Leao optymistycznie nastawiony do dyskusji z Milanem ws. kontraktu

Rafael Leao

Zdjęcie: AC Milan

Rafael Leao spokojnie podchodzi do rozmów z Milanem ws. przedłużenia pobytu. Portugalczyk przy tym potwierdził, że kontynuacja dyskusji nastąpi po mundialu w Katarze.

23-letni snajper ma jeszcze tylko 18 miesięcy kontraktu z Rossoneri. Jego przyszłość była jednym z najgorętszych tematów w stolicy Lombardii w ostatnich miesiącach. Leao obecnie walczy o mistrzostwo świata ze swoją drużyną narodową, ale to nie powstrzymało wokół niego szumu transferowego.

Jestem szczęśliwy i dumny. Teraz muszę skoncentrować się na mistrzostwach świata, a potem porozmawiam z Milanem, gdy tylko przyjadę. Czy chcę podpisać umowę? Jeszcze przed przybyciem do reprezentacji mieliśmy spotkanie z Maldinim. Odbyło się w przyjaznej atmosferze – stwierdził Leao.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Mistrzowie Włoch muszą znaleźć porozumienie z Leao w sprawie nowej umowy, co wiąże się z koniecznością rozwiązania wielu problemów. Pierwszym z nich jest 19 milionów euro, które portugalski napastnik jest winien Sportingowi Lizbona po jednostronnym rozwiązaniu kontraktu w 2018 roku, a drugim są żądania jego otoczenia.

Jak wynika z doniesień z Półwyspu Apenińskiego, Rossoneri oferują Portugalczykowi roczną pensją wynoszącą sześć milionów euro netto. Agent Jorge Mendes i jego prawnik Ted Dimvula dążą do zdecydowanie wyższych kwot, patrząc na niebagatelny wpływ na zespół.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.