PZPN podjął decyzję. Zarząd wybrał dyrektora sportowego i sekretarza generalnego związku

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Marcin Dorna został oficjalnie dyrektorem sportowym, a Łukasz Wachowski sekretarzem generalnym Polskiego Związku Piłki Nożnej – poinformował związek za pośrednictwem swojej strony internetowej. 

Polski Związek Piłki Nożnej od pewnego czasu stanowi prawdziwy poligon doświadczalny w kontekście zmian personalnych. W czwartek piłkarska centrala z siedzibą przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. poinformowała o kolejnych zmianach na stanowiskach kierowniczych.

Zarząd PZPN zdecydował, że Łukasz Wachowski nadal będzie pełnił funkcję sekretarza generalnego związku. Przypomnijmy, że już od 2 września 2021 roku Wachowski pełni obowiązki sekretarza generalnego w federacji.

Łukasz Wachowski urodził się 2 listopada 1982 roku w Olsztynie. Jest prawnikiem, ukończył Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. W Polskim Związku Piłki Nożnej pracuje od 2009 roku, początkowo w Departamencie Prawnym. 12 grudnia 2012 został Dyrektorem Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN – czytamy na stronie laczynaspilka.pl.

Decyzją zarządu Marcin Dorna pozostanie dyrektorem sportowym Polskiego Związku Piłki Nożnej. Były selekcjoner drużyny narodowej do lat 21 piastuje stanowisko od 09 października ubiegłego roku.

Marcin Dorna urodził się 17 września 1979 roku w Poznaniu. Pracę trenerską rozpoczynał jeszcze jako student poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, prowadząc zespoły w kategoriach U9-U-11 w UKS GOSiR Dopiewo. W Polskim Związku Piłki Nożnej pracuje od 2008 roku. Prowadził reprezentacje narodowe w kilku rocznikach, od U-15 do U-21 – napisał związek.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.