Puchar Polski: Legia kolejnym półfinalistą

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa dołączyła do Górnika Zabrze i zagra w półfinałach Pucharu Polski.

W pierwszym meczu mistrzowie Polski wygrali na wyjeździe 3:1. W rewanżu Legia zwyciężyła 4:1, choć początek był bardzo niepewny w wykonaniu gospodarzy. Janusz Surdykowski dał prowadzenie Bytovii w 26. minucie i ta prowadziła do przerwy.  Wydawało się, że goście są w stanie nawet odrobić straty. W drugiej połowie jednak Hildeberto i Sebastian Szymański zdobyli po dwie bramki. Na osłodę dla Bytovii na 4:2 strzelił Sebastian Kamiński w doliczonym czasie gry.