Puchar Polski: Górnik Zabrze pokonuje Jagiellonie i melduje się dalej

fot: gornikzabrze.pl

W 1/32 finału Pucharu Polski Górnik Zabrze podejmował Jagiellonie Białystok. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1.

Górnikowi zależało na jak najszybszym otwarciu wyniku. Zrobili to już w 15. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Bartosz Nowak. Niecałe 15. minut później do wyrównania doprowadził Jakov Puljic. Jednak ostatnie słowo należało do ekipy z Zabrza, która rozstrzygnęła kwestie awansu na swoją stronę. W drugiej połowie trafiali w ciągu 5. minut kolejno Jesus Jimenez oraz Paweł Bochniewicz. Tym samym zamknęli oni jakiekolwiek drogi przejścia dalej Jagiellonii.