Puchacz: Dużo dało, że praktycznie wszyscy zawodnicy byli do dyspozycji

Lech Poznań

lechpoznan.pl/fot. Adam Jastrzębowski

 – Jesteśmy w grze! Na pewno dużo dało nam to, że praktycznie wszyscy zawodnicy byli do dyspozycji trenera – przyznał radosny Jakub Moder po wygranej ze Standardem Liege (3:1).

Pierwsze zwycięstwo w tegorocznej Lidze Europy “Kolejorza” w znakomitym stylu. Duży kamień spadł z serca piłkarzy jaki i sztabu szkoleniowego. – Gdy awansuje się do Ligi Europy, to najważniejsze, żeby te mecze wygrywać. Komplementów za poprzednie spotkania nie brakowało, punktów tak, więc to jest najważniejsze – oprócz tego, że gramy dobrze, to w końcu są także zdobycze. Standard to drużyna rozstawiona, z drugiego koszyka, więc nie można mówić, że to najsłabszy przeciwnik w grupie – oznajmił Filip Bednarek.

 – Oczywiście, każdy z tych trzech rywali charakteryzuje się różnymi silnymi stronami. Belgowie to dobra ekipa, nie można im tego odmówić, widzieliśmy, że potrafią wiele z piłką przy nodze zrobić. Udało się jednak rozbić wyprowadzane przez nich ataki, i super – dodał.

Tymoteusz Puchacz podkreśla, że udało się przejąć kontrolę nad spotkaniem i pochwalił blok obronny. – Jesteśmy w grze! Na pewno dużo dało nam to, że praktycznie wszyscy zawodnicy byli do dyspozycji trenera. Przede wszystkim jednak warto pamiętać o tym, że zbieramy to doświadczenie, dla niektórych są to pierwsze spotkania w Europie. Zanim jeszcze wybiegliśmy na boisko, byłem przekonany, że nie dość, że wygramy, to będziemy lepiej się prezentować – kończy reprezentant Polski.

źródło: lechpoznan.pl


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *