PSG złoży nową ofertę za Škriniara

Milan Skriniar

inter.it

Paris Saint-Germain ma złożyć nową ofertę wartą 65 mln euro za Milana Škriniara z Interu Mediolan. Paryski klub jest zdeterminowany, ale Nerazzurri chcą zatrzymać Słowaka.

La Gazzetta dello Sport twierdzi, że z Paryża nadchodzą kolejne sygnały dotyczące zainteresowania PSG Škriniarem, twierdząc, że Luis Campos jest gotowy złożyć za byłego zawodnika Sampdorii ofertę w wysokości 60 milionów euro plus bonusy w wysokości 5 milionów. Jest to lepsza propozycja niż 50 milionów euro, które zostały zaproponowane wcześniej.

Nowa oferta zostanie sformułowana dzisiaj, ale Inter nie ma zamiaru zaakceptować transakcji na taką kwotę. Wcześniej żądał 70 milionów euro, ale ponieważ zbliża się zamknięcie okienka, teraz domaga się już 90 milionów za sprzedaż stopera.

Wewnątrz Interu Piero Ausilio i Beppe Marotty rozmawiają o przyszłości Škriniara, który porozumiał się już z PSG w kwestii osobistych warunków kontraktu. Nie będzie on jednak naciskał na opuszczenie Interu i byłby szczęśliwy opozostając we Włoszech. PSG uważa, że nikt bardziej niż Škriniar nie pasowałby do ich systemu gry pod wodzą Christophe’a Galtiera.

Milan Škriniar gra dla Interu od sezonu 2017/18. Od tego czasu zaliczył 216 oficjalnych meczy w barwach klubu z czarno-niebieskiej części stolicy Lombardii.

Źródło: La Gazzetta dello Sport/Get Italian Football News

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x