Przypuszczalny skład reprezentacji Polski z Bośnią i Hercegowiną

reprezentacja Polski

Robert Lewandowski, reprezentacja Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Jerzy Brzeczek z Bośnią i Hercegowiną (godz. 20:45) postawi m.in. na Wojciecha Szczęsnego i Kamila Grosickiego.

Dla “biało-czerwonych” dzisiejszy mecz będzie mieć istotny wpływ na kształt tabeli. W porównaniu do bezbramkowego starcia z Włochami możemy się spodziewać kliku roszad. Tym razem odpocznie Jakub Moder. W jego miejsce wskoczy Jacek Góralski, który nie zagrał ani minuty w październiku.

Należało spodziewać się zmiany w bramce. Selekcjoner przez dwa lata nie postawił odważnie na jednego golkipera. Rywalizacja pomiędzy Fabiańskim a Szczęsnym toczy się od lat i żaden z ich nie może być pewien bluzy z numerem jeden.

Robert Lewandowski miał problemy ze stawem skokowym z Włochami i wziął udział we wtorkowym treningu. – Myślę, że nic nie wskazuje na to, żeby musiał pauzować. Będzie mógł wystąpić w jutrzejszym meczu i bardzo cieszę się, że będzie do naszej dyspozycji – powiedział selekcjoner.

Prawdopodobny skład Polski z Bośnią i Hercegowiną: Wojciech Szczęsny – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński – Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak – Damian Kądzior, Mateusz Klich, Kamil Jóźwiak – Robert Lewandowski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.