Przewidywane składy na mecz Polska – Kolumbia

reprezentacja Polsk

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Przegląd Sportowy podał przewidywane składy na dzisiejszy mecz Polska – Kolumbia. Dla obu reprezentacji będzie to mecz o wszystko. Jose Pekerman i Adam Nawałka prawdopodobnie zdecydują się na kilka zmian w porównaniu z pierwszym mundialowym spotkaniem.

Polska reprezentacja raczej będzie musiała sobie poradzić bez udziału Kamila Glika, którego występ wciąż jest niepewny. Poza tym, selekcjoner Adam Nawałka po słabym występie z Senegalem raczej posadzi na ławce Arkadiusza Milika. Już wcześniej media sportowe informowały, że Polska zagra raczej w ofensywnym ustawieniu z trójką środkowych obrońców. Defensywny tercet zapewne będą tworzyć Łukasz Piszczek, Jan Bednarek oraz Michał Pazdan.

W drużynie Kolumbii na pewno nie zagra Carlos Sanchez ukarany czerwoną kartką w meczu z Japonią. Do pełnej sprawności po urazie powrócił James Rodriguez, na którego polscy zawodnicy będą musieli szczególnie uważać.

Przewidywane składy

Polska: Szczęsny – Piszczek, Bednarek, Pazdan – Bereszyński, Krychowiak, Góralski, Rybus – Zieliński, Kownacki, Lewandowski.

Kolumbia: Ospina – Arias, Zapata, D. Sanchez, Mojica – Aguilar, Barrios – Cuadrado, Rodriguez, Quintero – Falcao.

źródło: Przegląd Sportowy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x