Przerwa na Reprezentacje ulgą dla Interu

fcinter.pl

Dwutygodniowa przerwa na grę Reprezentacji trafiła się w najlepszym momencie, uważa trener Interu Roberto Mancini.

Ambitnie walczący o jak najwyższą lokatę w lidze Inter w tym sezonie nie zachwyca, pomimo niedzielnej porażki z Samdorią 1-0 przesunął się w tabeli na 9 miejsce,ale oczekiwania włodarzy są zdecydowanie większe.

Inter w ostatnim czasie odpadł również z Ligi Europejskiej zatem nie trudno dziwić się słowom trenera Manciniego, które wypowiedział dla klubowej strony internetowej. “To był dla nas trudny miesiąc i nie jestem zadowolony z wyników jakie osiągnęliśmy. Musimy przetrwać ten okres i wygrać kolejne mecze. Nie muszę mówić wiele moim zawodnikom, ponieważ uważam, że z Sampdorią zagraliśmy dobre spotkanie.”

Trener Nerazurrich jest podobno pod wielką presją ze strony szefów klubu, którzy nie wyobrażają sobie by Inter nie grał w przyszłym sezonie w rozgrywkach europejskich. Do tego jednak droga daleka, bowiem strata do zajmującego 5 miejsce Napoli wynosi już 10 punktów.

“Nie boje się krytyki ze strony kibiców, chcę im powiedzieć by uzbroili się w cierpliwość bo projekt, który buduję wykracza poza trzy czy cztery miesiące.” – zakończył Mancini.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.