Przebiegły plan Bayernu na francuskiego gagatka

Coman

Zdjęcie: Bundesliga.com

Kingsley Coman to niewątpliwie dużego formatu piłkarz, natomiast jego zachowanie zaczyna drażnić tak poważny i kapitalnie zarządzany klub jak Bayern Monachium. Rozmowy o nowym kontrakcie dla Francuza na razie zawieszono.

Szybki niczym wiatr skrzydłowy wykazuje lekceważące podejście do negocjacji umowy, podobnie zresztą jak jego ojciec, a jednocześnie przedstawiciel. 24-latek żąda astronomicznych pieniędzy. Chce zarabiać 17 milionów euro rocznie, co rzecz jasna jest wykluczone. Włodarze bawarskiego giganta mogą zaoferować mu “tylko” około 13 milionów za sezon.

Oliwy do ognia dolał fakt, że nowym doradcą piłkarza został Pini Zahavi. Słynny izraelski agent ma wybadać grunt wśród czołowych klubów Premier League, bo właśnie tam ewentualnie chciałby trafić Coman.

Zdaniem portalu “Fussball Transfers” Bayern ma przebiegły plan, aby spokojnie wynegocjować kontrakt wymagającego gwiazdora. W Monachium chcą wystawić Comana na listę transferową i “krzyknąć” sobie za niego aż 100 milionów euro, co oczywiście praktycznie wyklucza powodzenie jakiejkolwiek transakcji. To bardzo dobry zawodnik, ale na pewno niewart takiej kwoty.

Taka strategia szefów mistrza Niemiec ma działać odstraszająco na potencjalnych interesantów. W Bayernie grają na wyczekanie, by później ponownie usiąść wspólnie do stołu i przekonać Comana do prolongowania obecnej umowy, która swój bieg kończy 30 czerwca 2023 roku.

Źródło: Sport Bild/www.fussballtransfers.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *