Problemy zdrowotne Theo Walcotta

Marco Silvę – szkoleniowca Evertonu czeka nie miały ból głowy przed niedzielnym spotkaniem z West Ham United. Ekipę z niebieskiej części Liverpoolu czeka poważna roszada w ofensywie, gdyż kłopoty zdrowotne zgłasza jeden z liderów zespołu Theo Walcott.

 

Już w niedzielę na Godison Park Everton bez swoich dwóch kluczowych zawodników podejmie zespół Młotów.
Do zawieszonej gwiazdy The Toffees – Richarlisona dołączy były zawodnik Arsenalu Theo Walcott.
Anglik musiał opuścić  murawę podczas spotkania z Bournemouth z uwagi na problem z żebrami. Początkowo szacowano, że Theo dojdzie do siebie podczas przerwy reprezentacyjnej i nie opuści najbliższego spotkania ligowego. Niestety początkowa, optymistyczna wersja wydaje się nie sprawdzić. Skrzydłowy nadal odczuwa ból żeber i jego występ przeciwko West Hamowi jest raczej niemożliwy.
Kontuzja Walcotta to szansa dla młodego Ademola Lookmana. Napastnik ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w drużynie RB Lipsk, gdzie prezentował się na tyle dobrze, że był przymierzany do transferu definitywnego.
Zastąpienie Walcotta nie będzie to zadanie łatwe. Theo w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze, jest wiodącą postacią drużyny, na swoim koncie może pochwalić się już dwoma trafieniami i jedną z najwyższych ocen w zespole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi