Problemy kadrowe Realu Madryt. Kontuzja Karima Benzemy

Karim Benzema

Zdjęcie: Jose Breton- Pics Action/shutterstock

Luty nie jest miesiącem udanym w wykonaniu piłkarzy Realu Madryt. Drużyna ze stolicy Hiszpanii zmaga się z licznymi problemami kadrowymi.

Dziś z samego rana pojawiła się informacja dotycząca Karima Benzemy, który opuścił przedostatni trening Królewskich przed najbliższym spotkaniem z La Liga. Występ reprezentanta Francji w środowym spotkaniu z Atalantą stoi pod znakiem zapytania.

Według hiszpańskich mediów doświadczony napastnik opuści weekendowe spotkanie z Realem Valladolidem. W trwającym sezonie Karim zdobył 17 bramek stając się najważniejszym ogniwem w drużynie z Madrytu, co czyni go również jednym z najbardziej konsekwentnych elitarnych napastników w piłce nożnej. Warto przypomnieć, że Benzema do Los Blancos przeniósł się w 2009 roku z francuskiego Lyonu. Od tego momentu regularnie, co sezon rozgrywał minimum 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach unikając poważnych kontuzji. Przez wielu niedoceniany regularnie udowadnia, że jest kompletnym napastnikiem, więc Królewscy mogą mieć poważny problem ze zdobywaniem bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *