Problemy kadrowe Realu Madryt. Arda Guler z powodu kontuzji wraca do Hiszpanii

Arda Güler

Zdjęcie: www.realmadrid.com

Real Madryt w sobotę, 29 lipca potwierdził kontuzję kolana u Ardy Gulera. Piłkarz musiał opuścić letnie zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych i wrócić do Madrytu, by kontynuować swoją rehabilitację.

Real Madryt obecnie przebywa na obozie przygotowawczym w Stanach Zjedoczonych, gdzie szlifuje swoją formę pod okiem Carlo Ancelottiego do sezonu 2023/24. Najbliższe rozgrywki jak na razie niosą więcej znaków zapytania aniżeli odpowiedzi. Po odejściu Karima Benzemy klub nie sprowadził następcy, a trener zapowiedział przejście na nowe ustawienie.

Jednak sytuacja “Królewskich” nieco się komplikuje. W sobotę Real Madryt potwierdził kontuzję ich nowego nabytku, Ardy Gulera, który musiał wrócić do Madrytu, gdzie ma przechodzić rehabilitację. “Los Blancos” ujawnił że, u Ardy zdiagnozowano kontuzję w łąkotce przyśrodkowej w prawym kolanie. Piłkarz od soboty 22 lipca pozostawał poza grupą, a klub podawał, że chodzi o problem z prawą nogą. Na razie media nie podają, jak długa może być pauza Gulera.

Turek jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących młodych graczy na świecie. Do stolicy Madrytu dołączył z Fenerbahce na początku tego miesiąca za kwotę około 30 milionów euro.

Źródło: www.realmadrid.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x