Probierz: Każdy mecz ma swoją specyfikę

Michał Probierz

Michał Probierz / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W pierwszym półfinale Totolotek Pucharu Polski, Cracovia podejmie przy ulicy Kałuży Legię Warszawa. Dla “Pasów” jest to najbliższa droga, aby awansować do europejskich pucharów.

– Rozgrywki Pucharu Polski często były traktowane po macoszemu, a wszystkie zespoły przecież chcą awansować jak najdalej, zrobimy wszystko, by awansować do finału – mówił na konferencji prasowej, Michał Probierz.

Drużyny na przestrzeni kilku dni rozegrają dwa mecze. W fazie zasadniczej, dwukrotnie zwyciężyli piłkarze Aleksandara Vukovicia. – Chcemy oba spotkania wygrać. Po tym jak mieliśmy drastyczny zjazd formy i w dwa tygodnie przegraliśmy bardzo wiele, ale teraz jesteśmy w dobrej dyspozycji. Wierzę też, że kibice będą naszym dwunastym zawodnikiem – dodaje.

– Nie mam sensu patrzeć na historię spotkań z Legią. Każdy mecz ma swoją specyfikę i niech to będzie mecz, który kibice zapamiętają na długo – zaznaczył. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00, a transmisję przeprowadzi “Polsat Sport”. Sędzią głównym pucharowego spotkania będzie Bartosz Frankowski.

źródło: cracovia.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.