Prezydent Bayernu Monachium: Byłem zaskoczony słowami Lewandowskiego

Lewandowski

Zdjęcie: Bayern Monachium


Prezydent Bayernu Monachium, Herbert Hainer pozostaje nieugięty i jest przekonany, że Robert Lewandowski pozostanie w Bawarii.

Napastnik mistrzów Niemiec jasno dał do zrozumienia, że chce odejść z Bayernu na niedawnej konferencji przed meczem z Walią (2:1). Pojawiają się informacje, iż nie weźmie udziału w przedsezonowych sparingach Bawarczyków. 

– Na dziś pewne jest jedno. Moja historia z Bayernem Monachium dobiegła końca. Nie wyobrażam sobie dalszej, dobrej współpracy. Zdaję sobie sprawę z tego, że transfer będzie najlepszym rozwiązaniem dla obydwu stron. Wierzę w to, że Bayern nie zatrzyma mnie tylko dlatego, że może – powiedział Lewy.

– Mimo to, prezydent Bayernu, Herbert Hainer również pozostaje uparty przy stanowisku klubu. – Zaskoczyło mnie, że Robert przekazał to w ten sposób. Nie zrobiłbym tego na jego miejscu – przekazał w “Bildzie”.

– Nie martwię się tym, co pojawia się w mediach. Robert jest profesjonalistą. Jestem przekonany, że zagra dla nas w przyszłym sezonie – dodał. Jego agent Pini Zahavi jest również przekonany, że postawi na swoim. Kluczowym pytaniem pozostaje, czy FC Barcelona spełni wymagania finansowe Bayernu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.