Prezes Fiorentiny Rocco Commisso atakuje agentów Dusana Vlahovica za niesubordynację

Dusan Vlahovic od dłuższego czasu łączony jest z transferem do Arsenalu, ale publiczne komentarze prezesa Fiorentiny Rocco Commisso mogą negatywnie wpłynąć na przyszłość 21-latka.

Mikel Arteta jest zainteresowany wzmocnieniem formacji ofensywnej w swojej drużynie, w związku z czym zdecydował się na podpisanie nowych kontraktów z Alexandrem Lacazettem oraz Eddiem Nketiahem. Jeżeli chodzi o przyszłość Pierre-Emericka Aubameyanga to jest ona bardzo niepewna i wydaje się, że Gabończyk w letnim okienku transferowym zmieni pracodawcę.

Vlahovic w tym sezonie rozegrał 22 spotkania w Serie A zdobywając z nich aż 18 bramek. W sezonie 2020/2021 w 37 spotkaniach zdobył 21 bramek, więc jego dobra dyspozycja z ubiegłorocznych rozgrywek potwierdziła się także w tym roku. Kontrakt 21-letniego reprezentanta Serbii w włoską drużyną wygaśnie w czerwcu 2023 roku, ale jak dotąd obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie przyszłości napastnika.

– Im dłużej tutaj mieszkam i mam do czynienia z tym szalonym sportem, tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo schrzaniono sprawę. Nie zamierzam poddawać się presji czasu.

Agencja Vlahovicia chce otrzymać 8 milionów euro za odnowienie kontraktu z Fiorentiną. W międzyczasie domaga się również 10 procent ze sprzedaży jeżeli do takowej dojdzie w przyszłości.

– W ubiegłym roku zaoferowaliśmy Vlaho pięcioletnią umowę o wartości 40 milionów euro, co uczyniłoby go najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii klubu – dodał Commisso.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.