Premierowa bramka Waldemara Soboty

Swojego pierwszego gola w barwach St. Pauli zdobył w poniedziałek Waldemar Sobota. Polak w wygranym 4:0 (3:0) meczu 27. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Fortuną Düsseldorf wpisał się na listę strzelców w 40.minucie spotkania, a jego zespół nie miał większych problemów z pokonaniem rywala.

Sobota rozegrał pełne 90.minut i strzelił swojego pierwszego gola dla ekipy “Korsarzy”. 27-letni pomocnik po wypożyczeniu z FC Brugge rozegrał w tym sezonie trzy spotkania i doznał kontuzji. Wrócił do gry dopiero w poniedziałek i od razu wpisał się na listę strzelców.

Dzięki wygranej FC St. Pauli awansowało z ostatniego miejsca do strefy barażowej.

FC St. Pauli 4:0 (3:0) Fortuna Duesseldorf