Premier League: Złe wieści dla Artety. Kontuzja Saki

Saka

Twitter/Bukayo Saka

Bukayo Saka musiał opuścić murawę jeszcze w pierwszej połowie meczu Arsenalu z Nottingham Forest.

Kanonierzy po chwilowej zadyszce w niedzielę znowu potrafili wpakować kilka bramek rywalowi i wygrali 5:0 z beniaminkiem.

Jednakże jeszcze w pierwszej połowie przez kontuzję boisko opuścił Saka. Na oficjalne diagnozy trzeba poczekać, ale pierwsze prognozy nie są dobre i utalentowanego Anglika może czekać dłuższa przerwa. Dla Artety to będzie spory problem, bo od początku sezonu Saka prezentował wysoką formę, a w starciu z Nottingham zdążył zaliczyć asystę przy bramce Gabriela Martinelliego, która otwierała wynik.

Z niecierpliwością na szczegółowe informacje czeka zapewne nie tylko Arteta, ale i Gareth Southgate. Na ten moment każdy uraz może wpłynąć na ostateczny kształt kadry reprezentacji Anglii podczas mistrzostw świata w Katarze.