Premier League: Tottenham przegrywa z Wolves. Podopieczni Postecoglu notują drugą porażkę z rzędu

Tottenham

Tottenham Hotspur przegrał z Wolverhampton Wanderers 1:2 w meczu otwierającym 12 kolejkę PL. Warto zaznaczyć, że Koguty musiały sobie radzić bez swoich podstawowych zawodników. James Maddison i Micky van de Ven wrócą do gry dopiero w przyszłym roku.

Strzelanie już w 3 minucie rozpoczął Brennan Johnson. Walijczyk wykorzystał zagranie Pedro Porro. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i londyńczycy schodzili do szatni prowadząc.

Druga połowa toczyła się pod dyktando drużyny Postecoglu. Kiedy wydawało się, że już nic nie odbierze im zwycięstwa Wilki zdobyły bramkę wyrównującą. Asystował Cunha, a gola strzelił Pablo Sarabia.

Podopieczni trenera O’Neila postanowili pójść za ciosem i zgarnąć pełną pulę. W 97 minucie spotkania bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Lemina. Sarabia do gola dołożył asystę, a publika zgromadzona na Molineux oszalała ze szczęścia.