Premier League: Rashford w genialnej formie! “Czerwone Diabły” pokonują Leicester

Fernandes i Rashford

Manchester United w niedzielę pewnie pokonał Leicester 3:0 na własnym terenie w 24. kolejce Premier League. Kolejne dwie bramki zdobył Marcus Rashford.

“Lisy” tak naprawdę jedynie na początku spotkania były w stanie rywalizować z “Czerwonymi Diabłami” jak równi z równym. Do czasu, gdy Marcus Rashford w 25. minucie rozpoczął strzelanie. Anglik pewnie wykorzystał znakomite dogranie Bruno Fernandesa i pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.

Rashford w ostatnich tygodniach jest w fenomenalnej formie, co potwierdził również w drugiej połowie. Gospodarze ofensywnie rozpoczęli drugą część gry, na niewiele pozwalając przeciwników. Tym razem Marcus urwał się defensorom po zagraniu Freda, a jeszcze weryfikacja VAR potwierdziła brak spalonego.

Przyjezdnych dobił Jadon Sancho, który zameldował się w drugiej połowie na murawie i potrzebował nieco ponad kwadransa na strzelenie gola.