Premier League: Podział punktów na Selhurst Park

Crystal Palace

W meczu 5. kolejki angielskiej ekstraklasy Crystal Palace zremisował na własnym stadionie z Brighton Hove Albion 1:1 (1:0).

Crystal Palace po przegranych z Evertonem (1:2) i Chelsea Londyn (4:0), zremisował 1:1 z Brighton Hove Albion. Prowadzenie londyńczykom w tym spotkaniu zapewnił Wilfried Zaha, który w 19. minucie wykorzystał rzut karny. Goście do remisu doprowadzili w 90. minucie za sprawą Alexisa Mac Alistera. W ostatnich sekundach doliczonego czasu gry czerwoną kartkę otrzymał środkowy obrońca gości Lewis Dunk.

W innym niedzielnym meczu, rozgrywanym o godzinie 13:00 Fulham zremisowało z Sheffield United 1:1. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Ademola Lookman. Gdy wydawało się, iż Fulham dowiezie korzystny wynik do końca, to w 85. minucie rzut karny na bramkę zamienił Billy Sharp. Wynik ten pozwolił Sheffield United opuścić strefę spadkową.