Premier League: Mourinho odetchnął z ulgą, wpadka Tottenhamu

Premier League.com

Za nami ostatnie mecze czwartej kolejki Premier League.

Przed tą serią gier dużo mówiło się o fatalnych nastrojach w szatni Manchesteru United i możliwym zwolnieniu Jose Mourinho. Przynajmniej tymczasowo Portugalczyk może odetchnąć z ulgą. “Czerwone Diabły” pokonały na wyjeździe Burnley 2:0 dzięki trafieniom Romelu Lukaku. Dzięki temu lekko poprawi się sytuacja Manchesteru w tabeli, a sam Mourinho będzie miał przerwę reprezentacyjną na przemyślenie swoich dotychczasowych wyborów.

Choć zarówno Watford, jak i Tottenham byli w pierwszej połowie tabeli. “Koguty” jednak byli faworytami i też jako pierwsi prowadzili za sprawą samobójczego trafienia Abdoulaye’a Doucoure’y. Potem jednak do ataku ruszyli gospodarze. Najpierw Davida De Geę pokonał Troy Deeney, a potem Craig Cathcart. Warto odnotować, że przy obydwóch trafieniach asystował Jose Holebas.