Premier League: Grad bramek w Newcastle

Premier League

premierleague.com

W ostatnim meczu 8. kolejki angielskiej Premier League oglądaliśmy pięć bramek. Newcastle zgodnie z oczekiwaniami przegrał 2:3 z Tottenhamem.

Jednak pierwsi ze strzelenia gola cieszyli się gospodarze. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Callum Wilson, dla którego był to pierwszy mecz po ponad miesięcznej rehabilitacji po kontuzji. W siedemnastej minucie było już 1:1. a pięć minut później goście prowadzili, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry było już 1:3. Gospodarze tak jak zaczęli, taki zakończyli, gdyż w osiemdziesiątej ósmej minucie padła kontaktowa bramka. Jednak na więcej gospodarzy nie było stać i gracze w Czarno-Białych strojach nadal są bez zwycięstwa.

W następnej serii spotkań Sroki zagrają na wyjeździe z Crystal Palace, a podopieczni Nuno Espirito Santo zagrają w Londynie z West Ham United.

Newcastle United F.C. – Tottenham Hotspur F.C. 2:3 (1:3)
Callum Wilson 2′, Eric Dier (s) 89′ – Tanguy Ndombele 17′, Harry Kane 22′, Son Heung-min 45+3′