Premier League: Czerwone Diabły górą w hicie kolejki

goal.com

W 31. kolejce angielskiej Premier League Tottenham mierzył się z Manchester United. Podopieczni Ole Gunnara Solskjeara zwyciężyli 3:1 i tym samym umocnili się na pozycji wicelidera ligi.

Pierwszego gola zdobył Edinson Cavani, jednak z powodu faulu podczas tej akcji trafienie to zostało anulowane. Niedługo później do głosu doszedł Tottenham i to Koguty pierwsze objęły prowadzenie. Zagranie od Lucasa Moury wykorzystał Son, który posłał piłkę do siatki. Goście odpowiedzieli dopiero w drugiej połowie strzałem Freda. W kolejnych minutach do siatki trafiali już tylko zawodnicy z Old Trafford. Gola na 2:1 zdobył Cavani, zaś prowadzenie United podwyższył Mason Greenwood w samej końcówce. Koguty wciąż muszą walczyć o miejsca dające prawo gry w europejskich pucharach. Obecnie zajmują siódme miejsce z dorobkiem 49. punktów.