Pożegnalny mecz Artura Boruca przy Łazienkowskiej w lipcu

Artur Boruc

Artur Boruc (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell


20 lipca odbędzie się pożegnalne spotkanie Artura Boruca w barwach warszawskiej Legii. Rywalem legionistów będzie Celtic Glasgow.

– To bardzo dobra inicjatywa ze strony Legii. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego meczu na pożegnanie – obu klubom bardzo dużo zawdzięczam – mówi Artur Boruc.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w ostatnim tygodniu czerwca. Pierwszeństwo zakupu będą miały osoby posiadające karnet na sezon 2022/23. Godzina rozegrania meczu zostanie podana po potwierdzeniu z nadawcami telewizyjnymi.

– Cieszymy się, że nasze rozmowy doprowadziły do zorganizowania takiego wydarzenia. Artur jest dla kibiców, dla Legii, ważną postacią i w szczególny sposób chcemy mu podziękować. Zależy nam, aby nasza legijna społeczność wspólnie świętowała ten wyjątkowy mecz o historycznej randze, który oprócz swojego symbolicznego wymiaru będzie zapowiedzią nowego sezonu na naszym stadionie – mówi wiceprezes zarządzający Legii Warszawa Marcin Herra.

Legia i Celtic zmierzą się 20 lipca na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w meczu wieńczącym wspaniałą karierę 42-letniego bramkarza, najstarszego zawodnika w historii Wojskowych. Spotkaniu o specjalnej oprawie towarzyszyć będzie kampania promocyjna w kanałach komunikacji klubu pod hasłem „King’s Party”.

źródło: legia.com /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.