EURO lub Mundial na polskiej ziemi? To możliwe!

Mundial

pzpn.pl


Sensacyjne doniesienia portalu “Gol24.pl”!

Polska, wraz z Ukrainą, chce zorganizować EURO 2028 lub 2032 – na taki pomysł mieli wpaść prezes PZPN Cezary Kulesza oraz Minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk. Wydarzenie to miałoby stanowić katalizator dla rozwoju polskiego sportu, a także promocję naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Prawdopodobnymi rywalami do kandydatury Polski i Ukrainy będą Turcja oraz Wielka Brytania do spółki z Irlandią. Ta druga nie ma jednak większych szans, z racji faktu, iż kluczowe mecze EURO 2020 odbywały się w Londynie. Swoją kandydaturę zgłosiła jeszcze Rosja, ale z marszu została ona odrzucona.

“Planem B” jest natomiast ubieganie się o organizację Mistrzostw Świata w 2030 roku, także wspólnie z Ukrainą. Według przepisów, turniej ten musi odbyć się w Europie lub w Afryce, a o miano gospodarza ubiegają się Tunezja z Algierią, Hiszpania z Portugalią oraz grupa czterech krajów – Bułgaria, Serbia, Grecja i Rumunia.

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Holandia – Polska. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Holandii – kurs 1.38 (Fortuna)
  • Remis – kurs 4.80 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Polski – kurs 8.20 (Betclic)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV Bet

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.