Powroty lechitów do zajęć indywidualnych po urazach

Lech Poznań

lechpoznan.pl/fot. Adam Jastrzębowski

Mikael Ishak, Lubomir Satka, Antonio Milić oraz Jan Sykora otrzymali zgodę na treningi indywidualne. Do zajęć wrócił także Dani Ramirez.

Cała czwórka piłkarzy “Kolejorza” urazów doznała na zgrupowaniu w Belek. Szwedzki napastnik poczuł ból w mięśniu, a słowacki środkowy obrońca miał problemy ze stawem skokowym.

Wszyscy przeszli w poniedziałek szczegółowe badania w klinice Rehasport i wykluczono u nich dłuższą pauzę. – Urazy w trakcie przygotowań to normalna sprawa. Raz jest ich więcej, raz mniej. U nas przytrafiły się, natomiast najważniejsze dla mnie jako trenera jest to, że nikomu nie stało się nic poważnego – mówi Dariusz Żuraw. – Czwórka piłkarzy jest po badaniach i kluczowe jest to, że żaden nie jest wyłączony z zajęć. Wszyscy dostali zielone światło od lekarzy na pracę indywidualną i dzisiaj pojawią się na boisku – dodał.

W sobotę lechici zmierzą się z Górnikiem Zabrze. – Będziemy decydować na bieżąco o ich ewentualnym udziale w spotkaniu. Ale też wiem, że czasami nie warto ryzykować i lepiej poczekać kilka dni niż za szybko kogoś wprowadzić i potem żałować, że uraz się odnowił – kończy trener.

źródło: lechpoznan.pl


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *