Poważne wzmocnienia Realu. Kross i Morata wracają do kadry na starcie z BVB!

diffen.com

Bardzo dobra wiadomość wypłynęła z obozu Realu Madryt przed starciem 6. kolejki Ligi Mistrzów. Do kadry meczowej po kontuzjach wrócili już Toni Kroos oraz Alvaro Morata i obaj będą do dyspozycji Zinedine Zidane’a na jutrzejsze starcie z Borussią Dortmund.

Toni Kroos pozostawał poza grą od 6 listopada, gdy to w starciu ligowym z Leganes nabawił się urazu złamania awulsyjnego piątej kości śródstopia. Zakładano, że przerwa Niemca potrwa aż do końca roku, a tymczasem od piątku pomocnik Realu trenuje na pełnych obrotach wraz z grupą, a dzisiaj znalazł się w kadrze na spotkanie przeciwko Borussii i będzie mógł bez żadnych przeszkód wystąpić w nim nawet od początku.

Z kolei Alvaro Morata podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej doznał naderwania II stopnia mięśni uda, przez co wypadł na okres trzech tygodni. Po urazie nie ma już śladu, dlatego też hiszpański napastnik, tak jak jego klubowy kolega, pomoże jutro swojej drużynie w walce o 1. miejsce w grupie F. Początek spotkania o 20:45 na Santiago Bernabeu. W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 2:2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *