Poważna kontuzja Falcao. Koniec sezonu dla Kolumbijczyka

Źródło: https://depor.com/

Radamel Falcao w tym sezonie na murawę już nie wybiegnie. Kolumbijski snajper doznał kontuzji na jednym z treningów Galatasaray.

Według doniesień tureckich mediów, Falcao podczas jednej z sesji treningowych swojego zespołu zderzył się głową z Keremem Aktürkoglu. Po tym zdarzeniu napastnik padł bezwładnie na murawę, a sztab medyczny czuwający nad treningiem drużyny od razu udzielił mu pomocy. Następnie Falcao został przetransportowany do szpitala.

Badania przeprowadzone w placówce wykazały, iż uraz Kolumbijczyka jest dosyć poważny. Doszło do pęknięcia kości twarzy i koniecznością stała się interwencja chirurgiczna. Zabieg został przeprowadzony wczoraj wieczorem i zakończył się pomyślnie.

Uraz ten nie jest jednak jedynym odniesionym przez Falcao w obecnie trwającej kampanii. Napastnik musiał pauzować już kilkukrotnie, a zazwyczaj absencja była spowodowana problemami natury zdrowotnej dotyczącymi uda.

W tureckiej Super Lidze rozegrał przez problemy zdrowotne zaledwie 14 spotkań, choć jak przystało na napastnika takiej klasy jak Falcao, radził sobie w nich dosyć przyzwoicie. Kolumbijczyk pakował piłkę do siatki rywala 8-krotnie, ostatni raz 13 marca w pojedynku z Kayserisporem. Ponadto dwa razy był odpowiedzialny za asystę.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *