Portugalska perełka trafi do Turynu?

zimbio.com

Juventus pokonał w ostatnim meczu Udinese 4:1 i wreszcie dał kibicom powody do zadowolenia. Na trybunach oprócz fanów obu zespołów pojawił się jednak nietypowy gość – Jorge Mendes. Agent Cristiano Ronaldo i Joao Cancelo nie mógł oglądać swoich podopiecznych w akcji, ale przyjechał tam w innym celu, którym jest Joao Felix. 

Mendes nie przyjechał do Turynu oglądać poczynań swoich klientów. Wiele wskazuje na to, że celem tej podróży jest transfer Joao Felixa do Juventusu. 19 – latek jest w tym sezonie jednym z największych Portugalskich talentów. W obecnych rozgrywkach trafił do siatki 11 razy i zanotował 6 asyst. Aby sprowadzić Felixa Juventus będzie musiał zapłacić 120 milionów euro. Taka klauzula obowiązuje w kontrakcie młodego zawodnika i Benfica raczej nie zejdzie niżej. Piłkarzem zainteresowane są również Manchester United i Manchester City. Argumentem, który może przekonać Felixa do transferu do Turynu jest Cristiano Ronaldo. Zawodnik Benfici jest ogromnym fanem pięciokrotnego zwycięzcy Złotej Piłki. 

Juventus musi powoli szukać wzmocnień. Sam Ronaldo może nie wystarczyć, jeśli chcą wygrać Ligę Mistrzów. Poza tym skład nieco się ostatnio zestarzał i ściągnięcie Felixa może być zaledwie częścią planu. Plotki mówią, że w Turynie spróbują ściągnąć De Ligta i Chiesę, a więc zawodników, którzy będą kosztować krocie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi