Portugalia wygrywa z Serbią w grupie B!

365dm.com

Portugalia wygrała 2:0 z Serbią w pierwszym meczu grupy B Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21! Serbowie przegrali z młodzieżową reprezentacją mistrza Europy choć w pierwszej połowie przez większość czasu to właśnie oni wyglądali na reprezentacje lepszą. Po 37 minucie Goncalo Guedes brutalnie zweryfikował grę Serbów, a w drugiej połowie po fenomenalnym podaniu Renato Sancheza wynik na 2:0 ustalił Bruno Fernandes.

Portugalia 2:0 Serbia
37′ Goncalo Guedes, 88′ Bruno Fernandes | –

Skład Portugalii: 1.Varela, 13.Rodrigues, 5.Semedo, 3.Ie, 2.Cancelo, 10.Fernandes, 6.Neves, 23.Carvalho(59′ 16.Sanches), 19.Jota(46′ 20.Bruma), 7.Podence(68′ 11.Medeiros), 18.Guedes

Skład Serbii: 22.Milinković-Savić, 2.Gajic, 14.Jovanović, 5.Velijković, 3.Antonov, 17.Zivković, 16.Grujić(68′ 21.Radonijć), 8.Maksimović, 10.Gaćinović, 9.Durdević(74′ 7.Ozgović), 11.Cavrić(46′ 22.Plavsić)

Zółte kartki: 18′ Semedo, 78′ Bruma, 81′ Fernandes | 4′ Grujić, 51′ Gaćinović, 55′ Antonov, 70′ Gajić