Portugalia – Słowenia (01.07) – gdzie oglądać, transmisja

Cristiano Ronaldo

Źródło: twitter.com/fifaworldcup

Już dziś o godzinie 21:00 odbędzie się starcie między Portugalią a Słowenią. Mecz 1/8 finału Euro 2024 zostanie rozegrany na stadionie Frankfurt Arena. Komentarz tego wydarzenia zapewnią Sławomir Kwiatkowski oraz Marek Wasiluk. W artykule znajdą się szczegółowe informacje na temat transmisji tv i online, w tym możliwości oglądania meczu za darmo.

Portugalia – Słowenia gdzie oglądać?

Transmisję na żywo meczu Portugalia – Słowenia można śledzić w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport, natomiast online dostępna jest na płatnych platformach Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo, a także za darmo na Sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Portugalia – Słowenia transmisja za darmo w TVP

Spotkanie można oglądać bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream dostępny jest zarówno na komputerach, jak i na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS, a także na Smart TV i innych urządzeniach takich jak Android TV, Chromecast, Samsung Tizen i LG WebOS.

Portugalia – Słowenia transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo będzie również dostępny na płatnych platformach streamingowych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych usług oferuje różnorodne pakiety, które pozwalają na dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.