Portugalia – Czechy (18.06) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

fpf.pt

We wtorek o godzinie 21:00 dojdzie do rywalizacji między reprezentacjami Portugalii i Czech. Spotkanie to odbędzie się na stadionie Red Bull Arena w Lipsku i jest częścią pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2024 w Grupie F. Na komentarz sportowy tego meczu zasiądą Dariusz Szpakowski oraz Grzegorz Mielcarski. Niniejszy artykuł dostarcza informacji, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online, a także czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Portugalia – Czechy gdzie oglądać?

Fani futbolu mogą oglądać na żywo starcie Portugalia – Czechy na antenach TVP 1 i TVP Sport. Dla tych, którzy preferują oglądanie przez internet, transmisja dostępna jest na takich platformach jak WP Pilot, Canal+online, Megogo oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Portugalia – Czechy transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej jest dostępny na komputerach, a aplikacja wspiera urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Portugalia – Czechy transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania. Poniżej przedstawiono konkretne oferty:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z kanałami TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia udostępnienie konta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.