Portugalia 2-1 Czechy skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (18.06.2024)

UEFA EURO 2024 (X)

Reprezentacja Portugalii wygrała z Czechami 2:1 w ostatnim meczu 1. kolejki fazy grupowej EURO 2024. Decydująca bramka padła w doliczonym czasie gry.

Portugalia 2-1 Czechy: podsumowanie spotkania

Pierwsza bramka padła dopiero w 62. minucie. Provod uderzył celnie z linii pola karnego. Portugalczycy doprowadzili do wyrównania już pięć minut później. Pechowa akcja bramkarza i obrońcy zakończyła się samobójcza bramką Hranáča. Końcówka należała do Portugalii. Najpierw trafił Jota, ale jego bramka została anulowana przez VAR. W drugiej minucie doliczonego czasu bramka Conceição już musiała zostać zaliczona. Kolejna pechowa interwencja Czechów w obronie dała mistrzom Europy z 2016 roku zwycięstwo.

Portugalia 2-1 Czechy: skrót meczu

Aby obejrzeć pełny skrót kliknij: “Obejrzyj w YouTube”.