

Popijawa po meczu reprezentacji
Wygląda na to, że chorwaccy piłkarze czują się już pewni awansu do Mistrzostw Świata. Po bezbramkowo zremisowanym meczu z Islandią ośmiu Chorwatów upiło się niedługo po spotkaniu.
Według mediów, w imprezie brały udział absolutnie czołowe postacie kadry. Bałkańska krew odezwała się m.in. w Mario Mandzukiciu (Bayern Monachium), Darijo Srnie (kapitan Szachtara Donieck) czy Nikicie Jelaviciu (Everton). Zamówili oni w sumie 70 piw, czyli niemal po 10 na głowę.
Podobno ostatnie piwo zostało dostarczone do pokoju hotelowego w sobotę o 4 nad ranem. Do 5 natomiast było słychać odgłosy zabawy.
Nie wiadomo czy wobec piłkarzy zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Rewanżowy mecz pomiędzy Chorwacją i Islandią zostanie rozegrany już we wtorek 19 listopada.
źródło: Eurosport
-
AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-


AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-


AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska przewidywane jedenastki na spotkanie | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-


AktualnościFrancja chce zapewnić Didierowi Deschampsowi pierwsze miejsce w grupie – Tchouaméni: mamy misjęNowacki / 26 czerwca 2026, 15:43
-

AktualnościYan Diomandé: Liverpool zaoferował 100 mln euro, RB Lipsk odrzucił – napastnik skupiony na mundialuNowacki / 26 czerwca 2026, 15:13
-

AktualnościSenegal – Irak o wszystko: mecz w Toronto zadecyduje o szansach na awansNowacki / 26 czerwca 2026, 15:12





































