Ponad 30 000 kibiców Anglii na Hard Rock Stadium przed ćwierćfinałem z Norwegią
Reprezentacja Anglii będzie mogła liczyć na wsparcie co najmniej 30 000 swoich kibiców na Hard Rock Stadium podczas ćwierćfinału z Norwegią.
Liczba kibiców i bilety
W meczach z Chorwacją, Ghaną i DR Konga Anglicy czuli się jak u siebie dzięki głośnemu wsparciu z trybun, jednak na Estadio Azteca około 10 000 fanów „Trzech Lwów” było zagłuszonych w dużych fragmentach przez entuzjastycznych sympatyków Meksyku.
Według Daily Mail Angielska Federacja Piłkarska otrzymała dodatkowe 8000 biletów od innych federacji, których reprezentacje odpadły z rywalizacji. Po doliczeniu tej puli do biletów już posiadanych liczba kibiców „Trzech Lwów” przekroczy 30 000 na stadionie o pojemności 64 478 miejsc.
Wsparcie lokalne i oczekiwania przed meczem z Norwegią
Daily Mail podaje, że Thomas Tuchel i jego zawodnicy otrzymują także znaczące wsparcie ze strony miejscowych mieszkańców w USA.
Oczekuje się, że to lokalne poparcie będzie widoczne również podczas starcia z Norwegią.
-

AktualnościInfantino broni planu sprzedaży udziału w prawach FIFA. Projekt budzi opór UEFA i europejskich federacji


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 15:48
-


AktualnościNathaniel Clyne odchodzi z Crystal Palace po wygaśnięciu kontraktu


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 15:19
-


AktualnościReal Madryt zagra sparing z Schalke 04 16 sierpnia na Veltins-Arena


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 14:56
-


AktualnościVinícius Júnior pozostanie w Realu Madryt. Klub planuje przedłużenie kontraktu mimo zainteresowania Arsenalu


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 14:27
-

AktualnościKerim Alajbegovic oficjalnie w Juventusie – transfer z Bayeru Leverkusen za 33 mln euro (do 40 mln z bonusami)


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 14:01
-

AktualnościNathaniel Brown oficjalnie w Bayernie Monachium – lewy obrońca za 50 mln euro


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 13:30
































