Pomocnik Cracovii złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu

Mateusz Wdowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Mateusz Wdowiak został na stałe przesunięty do rezerw Cracovii. Portal “WP SportoweFakty” twierdzi, iż skrzydłowy złożył wniosek o rozwiązanie umowy.

Klub z grodu Kraka złożył 24-letniemu piłkarzowi propozycję przedłużenia kontraktu, który wygasa końcem czerwca przyszłego roku. Niedawny bohater “Pasów” został odsunięty na boczny tor, gdyż piłkarz nie chciał się ugiąć. Już od września nie zanosiło się, żeby sytuacja Mateusza Wdowiaka miała ulec poprawie.

– Rozmawiałem z nim kilka razy. Na razie wszyscy patrzymy na dobro klubu, dobro zawodnika, dobro trenera – tłumaczył wówczas Michał Probierz. Trener i zarazem wiceprezes klubu zapewniał, że Wdowiak otrzymał intratną propozycję finansową.

Teraz skrzydłowy chce opuścić klub z ich winy. Od 1 stycznia może rozpocząć rozmowy z nowym pracodawcą i wszystko wskazuje, że kibice muszą pogodzić się ze stratą wychowanka. Po niedzielnym meczu z Legią Warszawa Probierz wdał się w dyskusję z kibicami na twitterze, a potem postanowił usunąć wulgarne wpisy.

źródło: sportowefakty.wp.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *