Polski napastnik ukarany, nie wyraził zgody na transfer

sportnews.ro

Kamil Biliński, zawodnik Dinama Bukareszt nie wyleciał ze swoim zespołem na zgrupowanie we Włoszech. Polak zdenerwował zarząd klubu, ponieważ nie zgodził się na odejście do Pandurii Targi Jiu, które oferowało “Czerwonym Psom” transfer na zasadzie wymiany zawodników. 27-latek nie zmienił barw klubowych, iż umowa pomiędzy dwoma zespołami była dopięta na ostatni guzik.

Rumuńskie media informują, iż wychowanek Śląska Wrocław, Kamil Biliński nie wyraził zgody na odejście z Bukaresztu. Władze Dinama uzgodniły z zarządem zespołu Pandurii Targi Jiu transfer na zasadzie wymiany zawodników, “Czerwone Psy” miałyby oddać polskiego napastnika na rzecz pomocnika “Górników”, nowym zawodnikiem drużyny ze Stadionu Dinamo miałby zostać 25-letni Mihai Radut. Polak nie zgodził się jednak na opuszczenie stolicy Rumunii, przez co został odsunięty od gry w pierwszej drużynie i nie pojechał z zespołem do Włoch.

W ubiegłym sezonie Biliński był jednym z najlepszych napastników w lidze, zajął miejsce w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelców i stał się najskuteczniejszym zawodnikiem Dinama Bukareszt. W tamtejszych mediach porównywano 27-latka do najlepszych napastników świata. Teraz wychowanek Śląska będzie musiał wyjaśnić zaistniałą sprawę z zarządem lub szukać nowego klubu.

źródło: Eurosport

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *