Polska noc w MLS, gole Jarosława Niezgody, Adama Buksy i Kacpra Przybyłki (WIDEO)

Adam Buksa

revolutionsoccer.net

Polscy napastnicy błysnęli w bieżącej kolejce Major League Soccer. Dwunastego gola w sezonie strzelił m.in. Adam Buksa dla New England Revolution.

W nocy z soboty na niedzielę wyjątkowego gola zdobył zwłaszcza Jarosław Niezgoda, który wrócił po koszmarnej kontuzji. 26-latek pojawił się na murawie w 80. minucie, a pięć minut później cieszył się z premierowego gola z Real Salt City (6:1). – To dla mnie kluczowy moment – mówił po meczu były zawodnik Legii Warszawa.

Adam Buksa wciąż liczy się w walce o koronę króla strzelców w MLS, a dwunasty gol przybliża go celu. Jego New England Revolution jest liderem Konferencji Wschodniej. Zespół Polaka pokonał Orlando City (2:1).

Dziewiąte trafienie zanotował z kolei Kacper Przybyłko Philadelphii Union, który poprowadził drużynę do skromnego zwycięstwa z Atlantą United (1:0).