Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Ipswich Town)
Ipswich 1-1 Norwich – 90 minut

Piotr Malarczyk (Ipswich Town)
Ipswich 1-1 Norwich – poza kadrą

Krystian Bielik (Arsenal FC)
Leicester 0-0 Arsenal – poza kadrą

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
West Ham 1-0 Bournemouth – 90 minut
Morecambe 1-2 Bournemouth – poza kadrą

Ariel Borysiuk (Queens Park Rangers)
QPR 0-2 Preston – poza kadrą
QPR 2-1 Rochdale – zmieniony w 61′

Kamil Grabara (Liverpool FC)
Chelsea U23 4-1 Liverpool U23 – 90 minut

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Leicester U23 2-3 Sunderland U23 – zmieniony w 83′, gol 18′
Leicester U23 1-4 Everton U23 – poza kadrą

Marcin Wasilewski (Leicester City)
Leicester 0-0 Arsenal – poza kadrą

Artur Krysiak (Yeovil Town)
Yeovil 0-1 Morecambe – 90 minut
Everton 4-0 Yeovil – 90 minut

Tomasz Kuszczak (Birmingham City)
Birmingham 1-3 Wolves – 90 minut

Damien Perquis (Nottingham Forest)
Nottingham 4-3 Wigan – poza kadrą
Millwall 1-2 Nottingham – 90 minut

Vincent Rabiega (Bradford City)
Bradford 3-1 Coventry – ławka rezerwowych

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Leicester U23 2-3 Sunderland U23 – 90 minut

Łukasz Fabiański (Swansea City)
Swansea 0-2 Hull – 90 minut
Peterborough 1-3 Swansea – poza kadrą

Dawid Pietrzkiewicz (Qabala FK)
Maribor 1-0 Gabala – ławka rezerwowych

Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht)
Eupen 2-2 Anderlecht – 90 minut, gol 46′
Anderlecht 3-0 Slavia Praga – zmieniony w 55′, gol rz.k. 40′

Arkadiusz Piech (Apóllon FC)
Nea Salamis 0-3 Apollon – poza kadrą

Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
Liberec 3-0 AEK Larnaca – poza kadrą

Tomasz Wełna (Áris Lemessoú)
Aris 1-1 Karmiotissa – ławka rezerwowych

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Aarhus 0-7 Brondby – zmieniony w 56′, gol 24′
Brondby 1-1 Panathinaikos – 90 minut, asysta 35′

Kamil Glik (AS Monaco)
Nantes 0-1 Monaco – 90 minut, żółta kartka
Monaco 1-0 Villarreal – 90 minut

Kamil Grosicki (Stade Rennais)
Rennes 2-0 Nancy – wszedł w 64′

Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain)
PSG 3-0 Metz – ławka rezerwowych

Maciej Rybus (Olympique Lyon)
Lyon 2-0 Caen – 90 minut

Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 1-1 Mancha – 90 minut

Paweł Kieszek (Córdoba CF)
Cordoba 1-0 Tenerife – 90 minut

Przemysław Tytoń (Deportivo de La Coruna)
La Coruna 2-1 Eibar – ławka rezerwowych

Cezary Wilk (Real Zaragoza)
Zaragoza 3-1 UCAM Murcia – ławka rezerwowych

Filip Bednarek (De Graafschap)
Graafschap 3-1 Jong Utrecht – 90 minut
Cambuur 1-1 Graafschap – 90 minut

Piotr Parzyszek (De Graafschap)
Graafschap 3-1 Jong Utrecht – zmieniony w 87′, 3 gole rz.k. 36′ 48′ rz.k. 66′
Cambuur 1-1 Graafschap – 90 minut, gol 79′

Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Nijmegen 2-1 Heerenveen – 90 minut, asysta 32′

Filip Kurto (Excelsior Rotterdam)
Excelsior 1-2 Den Haag – ławka rezerwowych

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
M. Haifa 1-0 H. Tel Aviv – poza kadrą

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
Iwata 1-1 Tosu – 90 minut
Avispa Fukuoka 2-3 Iwata – 90 minut

Przemysław Trytko (FK Atyrau)
Taraz 1-0 Atyrau – wszedł w 65′

Jakub Błaszczykowski (VFL Wolfsburg)
FSV Frankfurt 1-2 Wolfsburg – zmieniony w 87′

Oskar Zawada (VfL Wolfsburg)
FSV Frankfurt 1-2 Wolfsburg – poza kadrą

Sebastian Boenisch (Bayer 04 Leverkusen)
Hauenstein 1-2 Leverkusen – poza kadrą

Paweł Dawidowicz (VfL Bochum)
Walldorf 4-3 p.d. (2-2) Bochum – poza kadrą

Rafał Gikiewicz (SC Freiburg)
Babelsberg 0-4 Freiburg – poza kadrą

Tomasz Hołota (Arminia Bielefeld)
RW Essen 4-5 rz.k. (2-2) Bielefeld – zmieniony w 72′, żółta kartka

Marcin Kamiński (VfB Stuttgart)
Homburg 0-3 Stuttgart – ławka rezerwowych

Rafał Kazior (Werder Bremen)
Lotte 2-1 Bremen – poza kadrą

Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Hallescher 4-3 p.d. (3-3) Kaiserslautern – poza kadrą

Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Hallescher 4-3 p.d. (3-3) Kaiserslautern – poza kadrą

Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
Paderborn 1-2 Sandhausen – zmieniony w 73′

Robert Lewandowski (Bayern München)
Jena 0-5 Bayern – 90 minut, 3 gole 3′ 34′ 43′, asysta 72′

Maik Lukowicz (Eintracht Braunschweig)
Wurzburger Kickers 1-0 p.d. (0-0) Braunschweig – poza kadrą

Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Wurzburger Kickers 1-0 p.d. (0-0) Braunschweig – poza kadrą

Paweł Olkowski (1.FC Köln)
BFC Preussen 0-7 1. FC Koln – ławka rezerwowych

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Trier 0-3 Dortmund – ławka rezerwowych
Hallescher 0-3 Dortmund – zmieniony w 65′

Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Egestorf-Langreder 0-6 Hoffenheim – poza kadrą

Artur Sobiech (Hannover 96)
Offenbach 2-3 p.d (2-2) Hannover – poza kadrą

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Lubeck 0-3 St. Pauli – zmieniony w 81′

Sebastian Tyrała (Rot-Weiß Erfurt)

Łukasz Jarosiński (Stromsgodset IF)
Sarpsborg 08 1-0 Strömsgodset – ławka rezerwowych

Piotr Leciejewski (SK Brann)
Brann 1-1 Rosenborg – 90 minut

Janusz Gol (Amkar Perm)
Amkar 1-0 Ural – poza kadrą

Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
Sp. Moscow 2-0 Krasnodar – 90 minut
Partizani 0-0 Krasnodar – wszedł w 46′

Marcin Komorowski (Terek Grozny)
Ufa 1-3 Terek – poza kadrą

Paweł Cibicki (Jönköpings Södra)
Malmo FF 4-1 Jonkopings – 90 minut
Vanersborgs FK 2-0 Jonkopings – poza kadrą

Łukasz Gikiewicz (BEC-Tero Sasana)
Tero Sasana 2-0 Suphanburi – 90 minut

Adam Stachowiak (Gaziantep BB)
Gaziantep BB 1-1 Goztepe – 90 minut

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor)
Rizespor 1-1 Konyaspor – zmieniony w 59′

Adrian Cieślewicz (The New Saints)
Llandudno 0-5 TNS – 90 minut, gol 5′

Michał Nalepa (Ferencvárosi)
Ferencvaros 2-2 Mezokovesd – ławka rezerwowych

Błażej Augustyn (Ascoli Picchio)

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Juventus 2-1 Fiorentina – poza kadrą

Tomasz Kupisz (Novara Calcio)

Karol Linetty (UC Sampdoria)
Empoli 0-1 Sampdoria – 90 minut, żółta kartka

Igor Łasicki (SSC Napoli)
Pescara 2-2 Napoli – ławka rezerwowych

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Pescara 2-2 Napoli – wszedł w 53′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Pescara 2-2 Napoli – wszedłw 71′

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Genoa 3-1 Cagliari – ławka rezerwowych

Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Empoli 0-1 Sampdoria – ławka rezerwowych

Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 4-0 Udinese – 90 minut
AS Roma 0-3 FC Porto – 90 minut

Thiago Cionek (US Palermo)
Palermo 0-1 Sassuolo – 90 minut

Paweł Wszołek (Hellas Verona)

Adrian Mierzejewski (Al-Sharjah)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.