Polacy za granicą: 04-10.03.2016

Kamil Chmielewski (Piłkarski Świat)

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Ipswich 1-0 Nottingham – 90 minut
Bolton 2-2 Ipswich – 90 minut

Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Ipswich 1-0 Nottingham – poza kadrą
Bolton 2-2 Ipswich – poza kadrą

Krystian Bielik (Arsenal FC)
Fulham U21 0-3 Arsenal U21 – 90 minut

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Newcastle 1-3 Bournemouth – 90 minut

Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Mansfield 0-1 Yeovil – 90 minut

Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Blackburn 2-0 Birmingham – 90 minut

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Sunderland U21 3-2 Everton U21 – poza kadrą

Marcin Wasilewski (Leicester City)
Watford 0-1 Leicester – ławka rezerwowych

Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
Middlesbrough 2-1 Wolves – poza kadrą
Wolves 2-1 Bristol City – wszedł w 46′

Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Swansea 1-0 Norwich – 90 minut

Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
Al-Faysaly 2-2 Al Nasr Riyadh – poza kadrą
Al-Hilal 2-0 Al Nasr Riyadh – 90 minut

Roger Guerreiro (Villa Nova AC)
Tupi 0-1 Villa Nova MG – zmieniony w 71′, gol 31′

Mateusz Zahara (Henan Jianye)
Henan Construction 1-0 Shanghai SIPG – poza kadrą

Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 2-2 Apollon – poza kadrą

Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 2-2 Apollon – ławka rezerwowych

Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
Nea Salamis 0-1 APOEL – wszedł w 83′

Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
AEL Limassol 5-2 Achnas – 90 minut

Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
AEL Limassol 5-2 Achnas – 90 minut, 2 gole 15′ 87′

Patryk Wolański (FC Midtjylland)
Nordsjaelland 2-1 Midtjylland – ławka rezerwowych

Kamil Wilczek (Brondbyernes IF)
Sonderjyske 3-1 Brondby – 90 minut

Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Rennes 4-1 Nantes – zmieniony w 85′, gol 15′

Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Xanthi 0-0 Kalloni – poza kadrą

Radosław Majewski (AS Véria)
Veria 0-0 Levadiakos – zmieniony w 62′, żółta kartka

Paweł Bochniewicz (Granada CF)
UCAM Murcia 2-1 Granada B – poza kadrą

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Getafe 1-1 Sevilla – poza kadrą
Basel 0-0 Sevilla – poza kadrą

Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Alaves 0-0 Zaragoza – poza kadrą

Filip Bednarek (FC Utrecht)
Heerenveen 0-4 Utrecht – ławka rezerwowych

Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Nijmegen 1-0 Heracles – ławka rezerwowych

Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Alkmaar 2-0 Excelsior – poza kadą

Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Willem II 0-4 Ajax – 90 minut, gol 43′

Piotr Parzyszek (vbv De Graafschap)
Zwolle 2-1 Graafschap – wszedł w 81′

Oskar Zawada (FC Twente)
Den Haag 2-1 Twente – wszedł w 77′

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
M. Haifa 3-2 H. Haifa – poza kadrą

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
Urawa 1-2 Iwata – 90 minut

Przemysław Trytko (FK Atyrau)

Damien Perquis (Toronto FC)
New York Red Bulls 0-2 Toronto FC – 90 minut

Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Augsburg 3-3 Leverkusen – 90 minut
Villarreal 2-0 Leverkusen – poza kadrą

Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)
Bochum 2-2 Bielefeld – poza kadrą

Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 1-1 Duisburg – 90 minut

Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 1-1 Duisburg – ławka rezerwowych

Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Nurnberg 2-1 Kaiserslautern – ławka rezerwowych

Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Nurnberg 2-1 Kaiserslautern – wszedł w 90′

Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899)
Wurzburger Kickers 1-1 Bremen II – 90 minut, żółta kartka

Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
Munich 1860 3-2 Sandhausen – zmieniony w 46′

Robert Lewandowski (FC Bayern München)
Dortmund 0-0 Bayern – 90 minut

Maik Lukowicz (FC Hansa Rostock)
Magdeburg 4-1 Rostock – ławka rezerwowych

Paweł Olkowski (1.FC Köln)
1. FC Koln 1-3 Schalke – ławka rezerwowych

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Dortmund 0-0 Bayern – 90 minut
Dortmund 3-0 Tottenham – 90 minut

Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Stuttgart 5-1 Hoffenheim – 90 minut, żółta kartka

Artur Sobiech (Hannover 96)
Bremen 4-1 Hannover – poza kadrą

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Heidenheim 2-0 St. Pauli – poza kadrą

Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
Erfurt 1-1 Hallescher – zmieniony w 77′

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Stuttgart 5-1 Hoffenheim – 90 minut

Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Mainz 0-0 Darmstadt – ławka rezerwowych

Piotr Leciejewski (SK Brann)

Łukasz Jarosiński (Stromsgodset IF)

Paweł Dawidowicz (SL e Benfica)
Mafra 0-0 Benfica B – 90 minut
Benfica B 2-2 Covilha – druga żółta kartka 46′

Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Rio Ave 1-3 Estoril – 90 minut

Maciej Makuszewski (Vitória FC Setúbal)
Setubal 0-1 Moreirense – wszedł w 72′

Janusz Gol (Amkar Perm)
Anzhi 0-1 Amkar – 90 minut

Maciej Rybus (Tieriek Grozny)
Terek 2-1 Lok. Moscow – 90 minut, 2 gole rz.k. 8′ 33′

Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)
Terek 2-1 Lok. Moscow – poza kadrą

Marcin Kowalczyk (FK Tosno)

Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Hearts 1-0 Partick – ławka rezerwowych

Michał Szromnik (Dundee United FC)
Ross County 2-3 Dundee Utd – poza kadrą

Marcin Gostomski (Rangers FC)
Rangers 4-0 Dundee FC – poza kadrą

Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)
St. Gallen 2-0 Grasshoppers – poza kadrą

Paweł Cibicki (Jönköpings Södra IF)
Norrkoping 1-1 Jonkopings – zmieniony w 84′

Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Gaziantep BB 2-1 Samsunspor – 90 minut

Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Osmanlispor 1-1 Gaziantepspor – ławka rezerwowych

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Rizespor 1-2 Besiktas – wszedł w 53′

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
Dyn. Kiev 2-0 Dnipro – 90 minut

Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
TNS 1-0 Newtown – zmieniony w 85′

Michał Nalepa (Ferencvárosi TC)
Ferencvaros 2-2 DVTK – 90 minut
Bekescsaba 0-1 Ferencvaros – poza kadrą

Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
AS Roma 4-1 Fiorentina – ławka rezerwowych

Kamil Glik (Torino FC)
Torino 1-1 Lazio – 90 minut

Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Lanciano 1-0 Brescia – zmieniony w 61′

Igor Łasicki (AC Rimini 1912)
Rimini 1-1 Pisa – ławka rezerwowych

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Trapani 2-2 Cagliari – 90 minut

Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Genoa 1-0 Empoli – 90 minut

Piotr Zieliński (Empoli FC)
Genoa 1-0 Empoli – 90 minut

Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 4-1 Fiorentina – 90 minut
Real Madryt 2-0 AS Roma – 90 minut

Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Inter 3-1 Palermo – ławka rezerwowych

Dominik Furman (Hellas Verona FC)
Verona 0-3 Sampdoria – ławka rezerwowych

Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Verona 0-3 Sampdoria – 90 minut


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.