

Pogrom w meczu Atletico Madryt! 8 bramek!
W meczu 8 kolejki La Liga Santander naprzeciw siebie stanęły ekipy Atletico Madryt oraz Granady. Los Rojiblancos rozbili rywala pakując mu 7 goli!
Atletico Madryt przystępowało do tego spotkania nie przegrywając swoich ostatnich 8 spotkań natomiast ekipa Granady w tym sezonie zdobyła zaledwie dwa punkty w 7 kolejkach i okupowała ostatnie miejsce w tabeli.
Początek spotkania nie zapowiadał masakry jaką Atletico sprawiło swojemu przeciwnikowi. Po 18 minutach mieliśmy niespodziewane prowadzenie gości. Cuenca znalazł trochę wolnego miejsca w polu karnym i umieścił piłkę w prawym górnym rogu bramki Oblaka.
Jeszcze przed przerwą Los Rojiblancos zdołali z nawiązką odrobić straty. Najpierw Yannick Carrasco z krawędzi pola karnego oddał strzał trafiając w sam środek bramki. Chwilę przed końcem pierwszej odsłony ten sam zawodnik wyprowadził Atletico na prowadzenie. Belg otrzymał piłkę w polu karnym, znalazł pozycję do oddania strzału, piłka po rykoszecie jeszcze zmyliła interwenującego bramkarza Granady i wpadła do siatki.
W 61. minucie Yannick Carrasco skompletował hat-tricka! Skrzydłowy otrzymał prostopadłą piłkę od Griezmanna i bez większych problemów umieścił ją w bramce Granady. To jednak nie był koniec koncertu Los Colchoneros. Dwie minuty później Gaitan był we właściwym miejscu i czasie aby odebrać odbitą piłkę w jedenastce i strzela w górną siatkę bramki. 4:1!
W ostatnich 10 minutach tego meczu padły aż trzy bramki! Najpierw Gaitan wybiegł na wolne pole po podaniu Carrasco i wykończył akcję strzałem w prawy róg bramki. Chwilę później Angel Correa fantastycznym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce. Dzisiejszy koncert Atletico zakończył Tiago. Portugalczyk odebrał piłkę zagrywaną przez Carrasco i celnie uderzył z pola karnego w prawy górny róg bramki ustalając wynik spotkania na 7:1!
Atletico Madryt
Oblak - Juanfran, Savic, Godin, Filipe Luis - Correa, Koke (67' Tiago), Gabi, Carrasco - Gameiro (62' Gaitan), Griezmann (67' Torres)
Granada
Ochoa - Tito, Vezo, Lomban, Gabriel - Marquez, Angban (64' Agbo) - Cuenca, Bueno (63' Barral), Pereira - Ponce (75' Kravets)
-
AktualnościPedro Neto w kręgu zainteresowań Barcelony - uniwersalny skrzydłowy ChelseaDamian Nowacki / 13 marca 2026, 17:43
-


AktualnościSemenyo i Guardiola nagrodzeni w Premier League za luty. Solanke z bramką miesiąca za "skorpiona"Damian Nowacki / 13 marca 2026, 16:55
-


AktualnościBorussia Dortmund rozstaje się z Niklasem Süle i Salihem Özcanem - kontrakty nie będą przedłużaneDamian Nowacki / 13 marca 2026, 16:22
-


AktualnościIbrahima Konaté skłonny podpisać nową umowę z Liverpoolem - rozmowy przebiegają konstruktywnieDamian Nowacki / 12 marca 2026, 16:51
-

AktualnościSantiago Bernabéu niemal pewnym gospodarzem Finalissimy: Hiszpania zmierzy się z Argentyną 27 marcaDamian Nowacki / 12 marca 2026, 16:02
-

AktualnościValverde hat‑trick i radość w Madrycie: Zidane, Mbappé, Bellingham i kontuzjowany Rodrigo reagują na zwycięstwo 3:0 z Manchesterem CityDamian Nowacki / 12 marca 2026, 15:21

































