

Tomas Podstawski: W grudniu zadecyduję, czy zagram dla Polski
Tomas Podstawski wychował się w Portugalii, jego matka Maria jest Portugalką, zaś ojciec Włodzimierz Polakiem. 23-letni pomocnik posiada więc podwójne obywatelstwo.
Pogoń Szczecin w fatalnym stylu rozpoczęła rozgrywki ligowe pod wodzą Kosty Runjaicia, ale władze klubu postanowiły zaufać trenerowi z Niemiec, a ten wyciągnął zespół z kryzysu. Jednym z twórców świetnej gry w lidze jest Tomas Podstawski, który jest kreatorem i motorem napędowym "Portowców".
Piłkarscy eksperci przyznają, iż Tomas Podstawski powinien w niedalekiej przyszłości otrzymać powołanie do reprezentacji Polski. - Nie byłaby to łatwa decyzja dla mnie, tym bardziej, że nie będzie już od niej odwrotu. Jakość w reprezentacji Portugalii jest wysoka, ale Polska też jest silna. Zagrałem 85 meczów w reprezentacjach młodzieżowych Portugalii i łączy mnie z nią bardzo wiele - zauważa piłkarz.
- W nadchodzące święta Bożego Narodzenia muszę porozmawiać z rodziną i przemyśleć wszystko, bo to trudny temat - dodaje Tomas Podstawski. Pomocnik znakomicie porozumiewa się w naszym języku. Drużyna Jerzego Brzeczka zmaga się z problemem w środku pola, a rozwiązaniem może być właśnie Tomas Podstawski.
źródło: Super Express / własne
-
Kwadrans futboluLa liga parzy! REAL się KOMPROMITUJE a Barcelona naśladuje I KWADRANS FUTBOLU #155
Rafał Makowski / 6 kwietnia 2025, 13:57
-
1 Liga Polska"Trzeba sobie powiedzieć kilka mocnych słów". Piłkarz Warty Poznań zabrał głos po porażce z Wisła Kraków
Karolina Kurek / 6 kwietnia 2025, 12:14
-
Plotki transferoweDejan Kulusevski może wrócić do Serie A, ale nie do Juventusu
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:16
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal remisuje z Cracovią w debiucie Djurdjevicia (WIDEO)
Michał Szewczyk / 4 kwietnia 2025, 19:58
-
Plotki transferoweAssane Diao znalazł się na celowniku klubów z Premier League
Victoria Gierula / 3 kwietnia 2025, 17:52