Ireneusz Mamrot: Nie podchodzę z krytyką do meczów kadry

Ireneusz Mamrot / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W najbliższą niedzielę w hicie 16. kolejki Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk podejmie Jagiellonię Białystok. Szkoleniowiec “Jagi” Ireneusz Mamrot przyznał, iż jego zawodnicy ciężko pracują na treningach, by być przygotowanym do szlagieru.

Część trenuje indywidualnie, ale są coraz bliżsi powrotu do zajęć z zespołem, a reszta ciężko pracuje. Ze względu na to, ile meczów już zagraliśmy i na jakim etapie rozgrywek jesteśmy, też inaczej już podchodzimy do treningów – powiedział Ireneusz Mamrot dla oficjalnej strony Jagiellonii.

Szkoleniowiec wypowiedział się również na temat reprezentacji Polski, która uległa Czechom (0:1) w Gdańsku – Na pewno nie podchodzę do tego z taką krytyką jak większość. Na pewno były momenty, w których zespół grał dobrze, ale w piłce na mecz patrzy się głównie przez pryzmat wyników.

Ireneusz Mamrot zadowolony jest z występu w kadrze biało-czerwonych Przemysława Frankowskiego, któremu niewielu brakowało, a zaliczyłby asystę. – Trzeba przyznać, że choć tych meczów w kadrze za dużo nie ma, to ten był zdecydowanie najlepszy. Podwójnie szkoda więc tej sytuacji Lewandowskiego, bo wówczas Franek dorzuciłby też liczby do swojego występu – przyznaje trener “Jagi”.

źródło: jagiellonia.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.