Podolski znów wspiera Górnika w ciężkich chwilach!

Lukas Podolski – niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia znów zachęca piłkarzy i kibiców do niepoddawania się w ciężkich dla klubu chwilach!

Dobrze znany w naszym kraju napastnik, który zawsze deklarował swoje przywiązanie do Śląska, do Górnika Zabrze i jego Torcidy, wspomniał kiedyś w rozmowie Eurosportem, że chętnie zakończy karierę w ulubionym klubie (“Nie wiem, kiedy się to stanie, ale zapewniam, że jak już do tego dojdzie, to nie będę tego traktował jak emerytury czy kaprysu. Zagram, jak będę wiedział, że jestem jeszcze w stanie dać drużynie jakość. Czyli na 100 procent. Mniej nie ma sensu. Skoro już kibice kiedyś mieliby mnie tutaj oglądać, to muszą zapamiętać tylko z dobrej strony. Moim marzeniem jest gra w Ekstraklasie, a staram się marzenia spełniać.”). Górnika traktuje więc jak najbardziej poważnie i pomaga mu nawet… ze Stambułu (jest bowiem obecnie piłkarzem Galatasaray SK).

Podolski postanowił nagrać film z pozdrowieniami dla drużyny oraz jej klubu kibica, by pokazać swoje wsparcie w ciężkim dla Zabrzan momencie – są przecież zagrożeni spadkiem z Ekstraklasy.

Zapraszamy więc do zapoznania się z krótkim materiałem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x