Mójta na celowniku Lecha
Lewy obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała Adam Mójta po dobrym sezonie znalazł na liście życzeń Jana Urbana.
Mójta w tym sezonie zaliczył 29 występów w szeregach górali strzelając przy tym 8 bramek i zdobywając tyle samo asyst. Zdaniem wielu ekspertów, to właśnie on był najlepszym zawodnikiem Podbeskidzia w tym sezonie. Polak jest w swojej życiowej formie, dlatego też znalazł się na liście życzeń Jana Urbana, który chętnie by go widział jako alternatywa na lewej stronie obrony dla Tomasza Kędziory. Mójta ma ważny kontrakt z Podbeskidziem do 30 czerwca tego roku, więc całkiem możliwe, że Lech go sprowadzi za darmo.
-
AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-


AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-


AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-


AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15
-

AktualnościMundial 2026: Kolumbia – Uzbekistan 3:1. Pierwszy gol Uzbekistanu w historii występów na mistrzostwachNowacki / 18 czerwca 2026, 12:04
-

AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09





































