Podczas spotkania Championship kibic zaatakował piłkarza!

goal.com

W trakcie meczu Birmingham – Aston Villa doszło do skandalicznej sytuacji. Na boisko wbiegł kibic, który zaatakował jednego z zawodników gości.

Sytuacja ta miała miejsce w pierwszej połowie spotkania. Z trybun na boisko wbiegł jeden z “kibiców” i od tyłu uderzył Jacka Grealisha w twarz. Poszkodowany padł na murawę, a winowajce szybko zgarnęła ochrona. Zawodnik Aston Villi pozostał na boisku i co najlepsze w 67. minucie zdobył zwycięskiego gola. Miejscowa policja poinformowała, że sprawca został aresztowany.

Klub Birmingham wydał komunikat w tej sprawie. “Ubolewamy nad zachowaniem osoby, która dopuściła się tego czynu i zapewniamy, że dostanie on dożywotni zakaz stadionowy… Klub będzie współpracował z odpowiednimi władzami w celu zbadania wszystkich okoliczności. To, co się wydarzyło, nie ma miejsca w futbolu ani w społeczeństwie. Jack jest chłopakiem z Birmingham i niezależnie od przywiązania do klubu nie powinno się robić takich rzeczy – nie ma wymówek. Ponownie przepraszamy Jacka i wszystkie osoby związane z Aston Villą.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi